Малювання на воді Ебру

рисование на воде шоу
ebru3

У житті завжди є місце диву. Тим більше воно повинно бути присутнім на святі. Чим же можна здивувати сучасну людину? Виявляється, одним із стародавніх мистецтв, яке називається Ебру і являє собою малювання на воді з подальшим переведенням малюнка на папір.

Наша компанія займається організацією та проведенням свят. Так, як ми є частиною відомого в цій рефлексії групи Equilibrim, ми вже отримали достатній досвід роботи. У нашому штаті працюють виключно спеціалісти високого класу. Ми пропонуємо лише власні послуги та не є посередниками між виконавцями та замовленнями, саме тому за якість нашої роботи ми відповідаємо цілком і повністю. У нас є безліч різноманітних пропозицій для наших клієнтів. Одним з найбільш привабливих є рисоване ебру.

Заказ послуг та детальна інформація за телефоном: +38 (063) 700 93 29

Вода, фарба, бумага і чудо

Давайте пробуємо представити, що таке рисування на воді. Майстер клас, так сказати устроїм. Показуючи словесно, ви не можете замовити себе в повному реальному і научитись цьому виду мистецтва. Итак, вот художник берет емкость с водой. Рядом з ним знаходяться краски. Вот він набирає який-небудь острим предметом краску і пропускає його у воду. Краска не тонет, а формує кружок. Художник знову і знову залишає каплі різних квітів, після чого робить кілька жестів і ці каплі перетворюються в картину. Удивительно! Но самое интересное еще впереди.

Сверху на отриманому зображенні кладеться чистий лист паперу. Одно рух і в емкості залишається лише чистою водою. А де рисунок? На бумаге! Як правило, в цей момент зрітелі, незалежність від віку, ахають. Настоящий вау-ефект робить дуже привабливим рисування на воді. Шоу отримується, коли малюється ця історія, яка може стати реальним подарком на День народження, свадьбу або до любого пам’ятного чи важливого події в житті. Наші художники можуть передавати практично будь-який сюжет. Потому підхід до клієнтів у нас сугубо індивідуальний.

Малювання на воді може бути різним. Деякі вважають, що найдавніше мистецтво Ебру – це японське малювання на воді. Це помилка, насправді це різні техніки. Перша виникла в Центральній Азії, можливо, на території сучасного Узбекистану. В Японії ж народилася сумінагаші або сумінаґаші. Ебру дозволяє творити більш реалістичні малюнки. Сумінагаші – це чиста абстракція. Наші художники володіють і тієї, і іншої технікою. І готові продемонструвати їх для вас.

Творимо в Києві і по всій Україні

Якщо вам сподобалося опис техніки Ебру, Київ є дуже зручним місцем, щоб замовити наші послуги в цьому відношенні, адже саме там розташований наш головний офіс. Ебру в Києві замовляють для самих різних заходів. Це шоу може бути доречним, як на Дні народження маленької дитини, так і на золотом ювілеї весілля. А яку розвагу можна використовувати з освітньою метою? Звичайно ж, Ебру – малювання на воді. Київ любить цікаві методики навчання. Тому досить часто замовляють малювання на воді для дітей, причому, це може використовуватися, як на святах, так і бути складовою частиною процесу навчання. Особливо в школах з художнім ухилом.

Малювання на воді в дитячому саду не менш поширене. Наші фахівці із задоволенням працюють з цією віковою категорією. Так що сміливо замовляйте у нас Ебру для дітей. Київ чи не єдине місто, де ми надаємо таку послугу. Ми працюємо по всій Україні і навіть за кордоном. Тому якщо вас цікавить малювання на воді (майстер клас), Київ чи місце вашого проживання або будь-який інший місто або селище, не має значення. Ми готові працювати скрізь.

Коли може знадобитися Ебру?

Ви хочете зробити оригінальне привітання для близької людини? Підійде малювання на воді Ебру. Київ і будь-який населений пункт країни може стати місцем проведення цього шоу.

Ви прагнете, щоб ваш свято стало незабутнім? Зробіть його складовою частиною малювання на воді. Харків, Вінниця, Полтава не раз переконувалися в цьому, так чому вам залишатися в стороні від цієї красивої моди?

ebru5

Ви бажаєте, щоб діти або дорослі відкрили для себе нові можливості творити за допомогою фарб? Відмінний спосіб зробити це – малювання на воді. Одеса і багато інших прогресивні міста використовують цей метод художньої освіти.

Дуже багато можливостей надає малювання на воді. Київ – давно вже не єдине місце, де можна побачити це чарівне дійство. Більш того, робити таке чудо вас можуть навчити. Для цього можна замовити Ебру в Києві майстер клас. Якщо ви хочете здивувати, розважити або навчити кого-небудь за допомогою малювання, то техніка Ебру дуже для цього підходить. Ми готові вам допомогти в цьому питанні.

У чому перевага наших послуг

Якщо ви хочете бачити на своєму святі малювання Ебру, Київ і будь-яке інше місце країни підійдуть для того, щоб зробити у нас замовлення. Ми працюємо по всій Україні, наші співробітники не раз працювали навіть за кордоном.

Наша компанія є не посередником, а безпосереднім виконавцем послуг, які ми пропонуємо. Це дозволяє повністю контролювати якість послуг, що надаються. У нас працюють тільки професійні художники, що, звичайно ж, відбивається на якості виконання всіх робіт. Ви можете замовити у нас, як одну послугу, так і декілька, також є можливість підготовки свята повністю «під ключ». Все залежить від вашого бажання і можливостей.

Ми надаємо послуги приватним особам і організаціям, можемо проводити свята конфіденційно або давати широку інформацію про їх проведення. Все залежить від того, що необхідно клієнту. Наша робота відрізняється індивідуальним підходом буквально до кожного замовника. Ви можете відчути це на собі.

Ми робимо все для того, щоб свято вдалося, і це у нас виходить. Хочете переконатися – телефонуйте, замовляйте наші послуги. Це елементарно. Номери телефонів є на сайті. Все інше вирішується в процесі бесіди. Втім, ми може зробити це в листуванні, якщо вам зручний такий спосіб. Адреса електронної пошти також є на сайті.

ebru8
ebru7
ebru6
ebru4
ebru2
ebru1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 голосов, в среднем: 5,00 из 5)
Loading...
Call Now Button //]]>