Малюнки світлом – Світлові картини

Рисунки светом

Малюнки світлом – це малювання картин або об’єктів, в темряві, за допомогою фосфорного волокна і ліхтарика. З цією технікою може працювати тільки професійний художник.
Замовлення послуг і детальна інформація за телефоном:
+38 (063) 700 93 29

risunki svetom na
Малюнки світлом

Основні характеристики шоу світлових картин.

Унікальність малюнків світлом в Києві і по всій Україні в тому, що це абсолютно новий вид мистецтва, практично невідомий в широких масах людей. Багато про таке навіть не знають, тому дія гарантує, що будь-яке святкування або збори буде незабутнім.
Контрастне і динамічний уявлення забезпечить приємні емоції. Перед глядачами виникатиме світ, що постійно змінюється і зачаровує. Справжніх професійних художників не так багато, але завдяки компанії Equilibrim замовити їх послуги можна без будь-яких проблем і зволікань. Фахівці занурять замовників і їх гостей в світ казки і фантазії. Якщо є бажання організувати захід на найвищому рівні і здивувати всіх гостей, малюнки світлом стануть незамінним помічником.

Шоу Малюнки світлом, замовляють на корпоративи, відкриття, весілля, фактично на будь-який захід, єдина умова наявність темного приміщення. Талановиті майстри ліхтарика і полотна, з необмеженою фантазією вкинуто вас в інший світ з якого можливо повернуться тільки після включення світла. У нашому арсеналі програми на будь-який смак, кожна з яких по-своєму унікальна. В наявності реквізит для роботи і демо музики під роботу, вами обрану.
ВАЖЛИВО: Ви будете працювати безпосередньо з художником і не будете переплачувати посередникам.
Унікальність малювання світлом полягає в тому, що це зовсім нове мистецтво, і мало ймовірно, що раніше ви чули або тим більше бачили щось подібне. Шоу світлові картини підійде для будь-якого роду заходи або вечірки. Шоу малювання світлом можливо використовувати разом з неоновим або LED шоу що надає динамічності і контрасту дійства. Світлопис це унікальне шоу, через можливість моделювати історії реальні або знайомі з дитинства.
Творче об’єднання EQUILIBRIUM GROUP гарантує вам незабутні емоції, шоу якого ви ніколи не забудете. На ваших очах будуть створюватися світи змінюючись і зачаровуючи. Також надається безкоштовна послуга по створенню сюжету для шоу.

Деякі сюжетні теми, які ми реалізовували.

  1. Історії кохання пари з Одеси, святкування 10-ти річчя весілля.
  2. Історія про красу жінки та її ролі в суспільстві, для конференції LOREAL.
  3. Дівич-вечір, закрита передвесільна вечірка на тему Франція.
  4. Весілля, історія як зустрілися молодята, для гостей.
  5. Презентація автомобіля на фотовиставці в Києві.
  6. День народження, екранізація історії Мауглі в головній ролі виступає іменинник.
    Якщо ви прочитали історії, які були створені з використанням шоу світлові картини, ви розумієте, що фантазія безмежна і залежить тільки від вас. Художник “Агата”, працює тільки з Equilibrium Group. Компанія гарантує надання послуг на рівні VIP шоу.

Малюнки світлом це новинка

Досить новим і незвичним видовищем представляються світлові малюнки. Художники пишуть картини світлом прямо перед очима глядачів. Руками фахівця світло трансформується в дивну картину. Змінюються фігури чарують і формують фантастичне простір.
Подання за допомогою освітлення – магічна дія, виняткове і видовищне, яке зацікавить і претензійну аудиторію. За змістом і розуміння уявлення чимось близько до пісочного шоу, але оскільки використовується світло, все немов огортається якоюсь фантастикою. Малюнки світлом на полотні часто використовуються для промальовування весільної історії.
Подання може бути присвячені імениннику, і він буде головним героєм сценарію. Видовище може використовуватися для вечірок, рекламних акцій і професійних свят. Крім того, light painting вигідно використовувати на презентаціях товарів і брендів, на приватних заходах.
Де замовити незвичайну послугу?
Малюнки світлом стають окремою гілкою мистецтва. У Києві, Одесі чи будь-якому іншому куточку України цю послугу може дозволити собі замовити кожен, достатньо звернутися в компанію Equilibrim. Офіс компанії розташувався в Києві, але вже більш п’ять років діяльність ведеться по всій Україні. Здійснюються гастролі у великі і маленькі міста, постійно ведеться робота за кордоном.
Малюнок світлом із зображенням молодят вразить до глибини душі всіх присутніх на святі. Ювіляра призведе в захват світло, що приймає риси його обличчя. Популярні послуги компанії на святкуванні дня міста, різних розважальних програмах. Все це здійснюється легким рухом рук художника. Це прекрасна можливість порадувати близьких і друзів, розбавити святкове торжество оригінальністю і яскравістю.

Малюнки світлом це КРАСИВО

Так, це правда, шоу малюнки світлом це дійсно красиво. Не можна передати словами те що потрібно побачити, про що ви довго будете розповідати вашим друзям і близьким. Художник светописи, занурить вас в світ фантазії, в світ, який створюється на ваших очах.

2
3
5
6
7
8
9
10
Risunki-svetom
svetovoe-show
risovat-svetom
risunki-fonarikom
risunki-svetom
svetopis
svetovie-kartini
risunok-svetom

Світлові картини

Нестандартне, вражаюче і здатне викликати захоплення уявлення – створення світлових картин – позиціонує ексклюзивну сукупність уяви, методу і техніки. За допомогою особливого полотна і кистей світла майстрами розкриваються зачаровують сюжетні лінії. Різноманітність дивує.

Що відбувається насправді?
У шоу світлових картин художники в темряві створюють приголомшливі зображення на найрізноманітніші теми. По ходу дії світлові картини плавно розчиняються, щоб знову з’явитися. Майстрами створюються нові малюнки, сюжети яких неквапливо переходять з образу в образ. В результаті налагоджується єдина форма сприйняття цього незабутнього виду мистецтва.
За допомогою спеціальних світлових приладів неймовірні за красою світлові картини шоу створюються по всій Україні майстрами компанії Equilibrim. Організовуються гастролі за кордон. При цьому компанія не є посередником між замовником і артистом, всі артисти – в штаті. Процес малювання заворожує: з темряви прямо на очах зачарованих глядачів виникають різні художні образи.
На противагу традиційним матеріалам, створені світлом полотна поступово згасають і зникають через деякий час. Це властивість обумовлює плавну трансформацію зображення, в результаті чого утворюється задуманий сюжет. Поступово змінюються блискучі в темряві картини захоплюють глядачів в фантастичний світ, створений талановитим художником.

Работа мастра

show risunki svetom
Світлові малюнки

В основі шоу світлових картин, ціна якого доступна для самої різної цільової аудиторії: організаторів заходів, приватних осіб і керівників організацій, лежить особлива технологія. Слід променя світла фіксує спеціальний екран. Робота художника передбачає наявність натхнення, досвіду, а також необхідно темне приміщення. Майстер своєї справи – практично чарівник, оскільки промені світла фіксуються екраном протягом невеликої кількості часу. За цей період з’являється творіння, динамічний і невагоме, що постійно змінюється і виблискує свіжими елементами.

Оригінальна прикраса весільної церемонії

Особливою принадою є світлові картини на весілля. Це запам’ятовується дію, що переносить глядачів у казку, головне місце в якій відводиться молодятам. Майстри компанії Equilibrim вдосконалюють свою техніку, у виступах використовують новітні інструменти – яскраві світлові кисті, що дозволяє повністю занурюватися в розкриття сюжету і не відволікатися на недосконалість засобів.
У кожної світловий картини на весіллі своє музичний супровід, настрій і стиль. Зображення не може повторюватися в точності кілька разів поспіль, навіть коли художник працює з одним і тим же змістом. Картина завжди буде мати відмінності, як і все, що робиться вручну.

Де найбільше доречні картини світу?

Старші люди і підростаюче покоління люблять чудеса. Природно, що світлові картини в Києві по всій Україні замовляють для цілей різних форматів. Це можуть бути ранки для дітей, рекламні акції, дні народження. Майстер піднесе історію з особистого життя, відвідає з глядачами найкрасивіші місця планети, здивує зустріччю з популярними персонажамі.Цена світлових картин не є захмарною, тому замовляти таку оригінальну послугу можна часто. Щоразу це буде щось ексклюзивне і незвичайне. Для створення картин світу не використовуються фарби або олівці. Інструментами виступають темний простір, ліхтарі і спеціальний полотно. Це своєрідна фантастика, оскільки світло фіксується недовго, в чому є своя загадка. Той, хто дивиться потрапляє в інший світ, забуває про свої клопоти.

Малюнки світлом в темряві

Малюнки світлом в темряві – дійсно нестандартне рішення для найбільш вимогливої ​​публіки. Ще на сьогоднішній день замовник дії не міг і уявити, що цікавий зміст може передаватися кистями світла, а завтра малюнки світлом в Одесі або будь-якому іншому місті, включаючи зарубіжжі, представляють унікальне шоу. Світлові кисті, немов пурхають в руках майстра, кидають чудові світлові промінчики, що перетворюються в продуманий сюжет.
Світлове малювання стане прикрасою будь-якого заходу, єдине обставина – робота здійснюється в темному приміщенні. Профі з ліхтариками володіють безмежною фантазією, занурюють публіку в таємничий світ. Майстри театру Equilibrim розробляють сценарії в будь-якому стилі, правильно підбирають музику. В кожному замовленні враховуються свої нюанси, дія завжди специфічно. Досить зв’язатися з менеджерами, щоб забезпечити себе зарядом позитивних емоцій від майстерно виконаної роботи.

Чому варто запросити художника?

Красиве шоу залежить від багатьох факторів. Артист або художник, який має охайний, святковий вигляд. Унікальний реквізит, великий екран, який дозволяє створювати картини в режимі реального часу не закриваючи полотно своїм тілом тим самим зберігаючи атмосферу таємничості. Досвід і постійні тренування, які проходять обов’язково перед кожним подією. Тимчасова гнучкість, шоу розраховане на темний час доби або затемнене приміщення. Магія малювання світлом на екрані або полотні полягає в спеціальної тканини. яка поглинає світло і утримує на час достатня для перегляду.
Унікальне, неповторне шоу. Ви будете здивовані і збентежені. Для вашого весілля, ювілею, виставки, дні народження, відкриття, шоу світлові картини.

Зроби СПРАВЖНІЙ подарунок, замов малюнок світлом!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (15 голосов, в среднем: 5,00 из 5)
Loading...
Call Now Button //]]>