Менді – Мехенді (розпис хною)

Мехенди или менди
Mehndi

Менді, Мехенді – тимчасове татуювання, наноситься на різні частини тіла як прикраса за допомогою натурального барвника, хна, на відміну від тимчасово татуювання тримається довше до 3 тижнів. Поширена в країнах Азії, Індії, Арабських країнах. Класічесска коричнева менди не має алергічесскіх наслідків, всі інші кольори чорний, червоний і т.д. йдуть з додаванням барвника.

Запросити майстра, а також замовити розпис хною (менді) в Києві ви можете за контактними номерами телефонів

Якщо ви вирішили відзначити ваш празник чимось новим, унікальним, з присмаком сходу, або ви хочете прикрасити теметічесскую вечерики в індійському, арабському, африканському або азіатському стилі, у менди 4-й різні стилі, унікальною розпису. Менді ніби відмінним прикрасам та де проходить весілля, вечірка, корпоратив, день народження, ювілей. Особливо відзначають красу малюнка жінки і діти, але іноді і мущина наносять малюнок, але не варто забувати що хна на тілі людини тримається до 3-х тижнів, що буде доречно якщо ви хочете здивувати близьких татуюванням.

Майстер мехенді працює по Києву, але також здійснює виїзду інші міста України.

Менді з’явилося близько 5000 років тому. Ще в Давньому Єгипті знатні дами прикрашали своє тіло і нігті малюнком. У XII столітті вона закріпилася в Індії, ставши не тільки прикрасою. Наприклад, багато індійських жінок вважають, що менді приносить щастя і захищає від невдач. Так під час весілля наречену розписують малюнком, а решту хну закопують в землю, щоб захистити шлюб і уникнути невірності чоловіка.

Традиційні мотиви сильно відрізняються в залежності від регіону:

Північна Африка. Малюнок сильно стилізований. Особлива увага приділяється нанесенню і чіткості контурів.
Середній Схід. Рослинні візерунки, характерні для арабської культури. Буденний малюнок простий, складні візерунки виконуються в основному до церемоній. Бедуїни, що живуть в пустелі, часто просто занурюють ступні і долоні в хну, без всякого декору.
Індія. В основному виконуються храмовими танцівницями або до урочистих церемоній, головним чином до весіль. Досить складні і великі (покривають площу від долонь до передпліч і від ступень до колін) мереживні малюнки. В основному зображуються релігійні мотиви і знаки родючості.
Малайзія. Нанесення малюнка хною є одним з ритуалів для нареченої напередодні весілля.

Наречена-Маланка з малюнком із хни на руках
Індонезія. Використовуються рослинні індійські мотиви. Зустрічаються повністю зафарбовані подушечки пальців, бічних частин долонь і стоп.
В Європу менди прийшла досить недавно. Багато в чому це обумовлюється поганим ставленням християнської церкви до утіх плоті і тим, що хна дуже швидко псується. Однак зараз розпис по тілу хною починає набирати популярність через те, що малюнками хною покривали себе досить багато відомих співачки і актриси, наприклад Мадонна, Наомі Кемпбелл, Демі Мур.

belaya mihendi
chernaya mihendi
hna
mendi
migendi v kiev
mihendi na noge
mihendi na spinu
mihendi na svadbu
mihendi
risovat hnoy
risunki hnoy
risunki na ruke
tatu
vostochie risunki
vremennaya tatuirovka
vremennoe tatu
Mendi
Mehndi
Risunki Hna
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 голосов, в среднем: 5,00 из 5)
Loading...
Call Now Button //]]>