Міми

Мимы хорошие

Замовити мімів в Києві ви можете за контактними номерами телефонів.

mimikiev
Міми Києва

Справжні майстри пантоміми – це ті ще умільці, здатні все думки, емоції передавати за допомогою рухів тіла. Мистецтво змушує дивуватися, шкодувати і насолоджуватися навіть самих скептично налаштованих умільців. Артисти міми беруть під владу свідомість людей.

Міми театру Equilibrim без слів створять справжнє шоу. Міміка особи, рухи тілом можуть висловити будь-яку емоцію, яку замовляють артисту. За допомогою вміння лицедійства веселі міми розповідають фантастичні історії. Театр гарантує отримання незабутнього настрою. Актори міми створюють з легкістю атмосферу свята на дитячих днях народження, весіллях, вечорах корпоративів.

Міми на ходулях

Можливо вам встигли набриднути звичайні, класичні артисти пантоміми. Тоді театр рівноваги Equilibrium готовий знову дивувати. Міми на ходулях, це не звичайні каратишкі в чорних беретах. Це велетні веселі і сумні в одне лице, але завжди радують публіку і гостей.

А що ж будуть робити велетні та ще й мовчуни, запитаєте ви. Вони будуть радувати око, роздавати веселі кульки дітям або квіти дівчатам. Будуть у вас за спиною коли ви або ваші гості захочуть зробити Селфі. Подаруйте захват своїм близьким і знайомим, запросивши ходулістів мімів.

Міми на корпоративне свято

Напевно, все в образи в дитинстві грали, коли загадується предмет, і відгадувати його глядачі повинні за допомогою міміки, жестів. Було весело розважатися великою компанією. Про пантомімі, як про забаву, знають давно. Красиве і неймовірне мистецтво з неї вийшло. Для виступів артисти вибирають різні образи. На святах можна зустріти мімів ангелів, клоунів, романтиків, забавно одягнених.

Якщо немає ідей, кого замовити на корпоративний вечір, яке влаштувати виставу, варто спробувати долучити себе до пантомімні мистецтву. Це досить забавно, незвично, мило. Використовується мову жестів артистами свідомо, створюючи чудовий настрій, не зронивши при цьому ні слова.

Відмінна ідея – на корпоративні посиденьки мімів замовити. Професіонали жанру показують сюжети з іронією, а не чудно «будують пики» на сцені. Спеціально для великих корпоративних вечірок розробляються індивідуальні сценарії, інтерактивні шоу, куди втягується безліч гостей. Виходить дуже незвично і мило.

Акторам в забавних образах під силу розтопити серце навіть самого невеселого бухгалтера, відповідального адміністратора. Кожен легко втягне у гру. Міми на корпоративному вечорі або виїзді створять атмосферу невимушеності, розсіють нудьгу, а кожен співробітник отримає чудові спогади і фото.

Компанії не часто дозволяють собі влаштовувати урочистості в незвичному форматі. Але сьогодні міми в Вінниці, Одесі, Львові, Києві, інших містах, де виступає театр Equilibrim – це затребувані артисти. Якщо хочете насолодитися незабутньою виставою, замовляти акторів потрібно заздалегідь.

Міми на весілля

miminahodulyh
Мимы на ходулях

Цих незвичайних «ковалів» веселого настрою запрошують на весілля не тільки для того, щоб гостей розважити. Професійні артисти допомагають зняти напругу, познайомитися. За одним столом часто надають незнайомі люди. На допомогу в такій ситуації прийде мім. Він легко розсмішить, допоможе відчути розкутість. Всі незручні моменти будуть згладжені.

Міми на весілля в Києві або будь-якому іншому місті запрошуються, щоб виступами розважати гостей протягом всього дня, аж до подачі весільного торта. Показують міми сценки невеликі, але досить виразні – цілі історії. Родзинка мімів на святі в тому, що виступи проводяться мовчки. Актори не промовляють жодного слова, звуку. Тільки міміка і жести.

Цікаво виглядають міми на викуп нареченої, підказують нареченому в формі жарту, забави відповіді на питання. Вуличний мім на прогулянці, коли молоді зайняті з відео і фото, розважають гостей, показуючи фокуси. Зустрічають актори запрошених в ресторані, скрашують час очікування молодят виступами на емоційній ноті. Яскравим і пікантним стає весільний банкет, все торжество завдяки вмілим виступів артистів.

Замовити мімів на дитяче свято

Трапляються на казуси на веселощах: відмовляється працювати апаратура, відключається звук. Як тоді захопити дитину і його маленьких гостей? Його увагою зможуть заволодіти аніматори міми. Вони додадуть незвичайності свята, продемонструють, що веселитися від душі можна і без слів. Адже так приємно спостерігати, як в рідних дитячих очах загоряється радість.

Кого ж краще запросити – клоунів або мімів?

Міми є такими ж клоунами. Тільки в номерах не користуються словами, щоб привернути увагу і висловити почуття. Може здатися, що запросити міма на свято в Києві, шоу влаштувати – це погана ідея. Однак найкраще дитячий розум сприймає зміну настрою. Вони з таким захопленням ловлять кожну зміну в жестикуляції і міміки!

Дітьми таке свято буде не просто оцінений. Хлопці будуть вчитися придивлятися, прислухатися до людей. Не тільки дітям, а й дорослим майстри пантоміми доставлять задоволення. Глибоко в серцях залишаться яскраві враження. Сценарії складаються під будь-який вік глядачів. Варто поспішити замовити мімів в Києві. Ціна залишається цілком розумною. З малих років батьки повинні знайомити дитину з незвичайним і природним мистецтвом.

Міми шоу

mimi
Мим

Своїм замовникам київський колектив мімів готовий надати нову послугу – шоу мімів. Забавних артистів можна запрошувати на будь-яке торжество. Якщо гостей вже не радують довгі хитромудрі мови за столом, свята прийшла пора переводити на вищий етап.

Досвідченими майстрами мистецтва пантоміми буде розроблена унікальна програма, яка стовідсотково підійде для аудиторії. Що стосується сценаріїв, то їх існує ціла маса. І все це можуть наші міми. Київ – чи не єдине місто, де ми працюємо. Варто тільки визначитися з напрямком, придумати кордону вибору. На весіллі артисти оригінально розігрують знайомство молодих, а на презентації або виставці вигідно представлять рекламований товар. Незвично виглядає мім на святі в Києві в школі з нагоди випуску старшокласників. Комічні сценки будуть заворожувати всіх гостей.

Виступ мім-шоу проводиться по всій Україні і за кордоном. Компанія безпосередньо співпрацює з клієнтами, підбирає індивідуальний підхід під кожного. Завжди анекдоти у вигляді пантоміми зачіпають душу, пробуджують самі добрі думки. Промчить в одну мить час на святі, а назавжди в серці залишаться яскраві враження.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 голосов, в среднем: 4,75 из 5)
Loading...
Call Now Button //]]>