Пісочне шоу або малюнки піском

Песочное шоу
x_ade0f642

Малюнки піском або пісочна анімація, напрямок образотворчого мистецтва для створення мультиплікації або побудова шоу-номерів, з використанням підсвічується поверхні і піску, для живої публіки використовують спрямовані камери з висновком на екрани або проектори.

Замовити пісочну анімацію в Києві ви можете зв’язавшись з нами за контактними номерами телефонів.

У розпорядженні наших майстрів все інструмент потрібні для роботи. Величезний досвід і професіоналізм не залишить вас байдужим. Все що потрібно від вас це зателефонувати і замовити на своє свято або захід майстрів з пісочної анімації.

послуги
1.) «Пісочне Шоу» на заходах будь-якого рівня на задану Вами тематику, 10-15 хвилин (розробляється індивідуальний сценарій) + майстер клас до 60 хвилин.
2.) Навчальні експрес майстер класи, 1 годину.
3.) Зняття / монтаж пісочного відеоролика на цікаву для Вас тематику, мінімальне замовлення від 3х хвилин.
4.) Анімація своїми руками – навчаємо бажаючих мистецтву малювання піском «під конкретний захід» і надалі вони можуть зробити своє пісочне виступ, тим самим порадувати цим своїх близьких, виступити на конкурсі і показати свою майстерність, «сюрприз на весілля» – наречений або наречена, як подарунок, малює піском історію їхніх стосунків у себе на весіллі, в результаті виходить дуже цікава і зворушлива історія. Термін підготовки 2-3 дня. (Виїжджаємо в будь-яке місто, країну.)
5.) VJ-анімація – фонове супроводження артистів, співаків, сетів діджеїв під час їх виступів (пісочним шоу). Від 30 хвилин.
6.) Дизайн інтер’єрів в техніці піскової анімації.
7.) Також ми надаємо послуги з виготовлення обладнання для пісочної анімації

  • комплект домашній
  • комплект професіонал
    8.) НОВИНКА Дистанційне навчання пісочної анімації.

Творче об’єднання Арт Шоу гарантує море позитивних емоцій.

Ви завжди хотів зробити своє свято, корпоратив, захід, весілля, ювілей, день народження, відкриття нової філії будь-яке інше подія ніж те незабутнім? Ми пропонуємо вам Пісочне шоу. Ми пропонуємо вже готові виступу або можливість розробити оригінальне спеціально для вас.

Ми втілимо будь-які ваші фантазії, і окунем в світ ілюзії за допомогою піску і світла. У нас найкращі майстри пісочної анімації, виступають для вас і вашої радості.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 голосов, в среднем: 5,00 из 5)
Loading...
Call Now Button //]]>