Слінкі або людина пружина

Шоу человек пружина
Человек пружина
Людина пружина

Шоу людина пружина – це виступ артиста, в унікальному костюмі. Артист використовує досвід і професійний реквізит для створення шоу. Виступ проходить в формі танцю з комічними елементами. Класичне назву Слінки-шоу від англ. “Slinky” пружина.

Замовити Шоу Трансформер або Людина пружина в Києві або для роботи по містах України або за кордоном ви можете за контактними номерами телефонів.

ВАЖЛИВО: Зателефонувавши за контактними номерами телефонів ви зв’язуєтеся з артистів що виключає переплату посередникам.

Зазвичай виступ триває 5-7 хв. але кожне шоу обмовляється заздалегідь, під можливості замовника. Оригінальний артист трансформації з досвідом роботи в Україні та за межами країни, з задоволення виступить на вашому святі. Унікальність шоу людина пружина полягає в тому, що підходить для будь-якого заходу, різної складності і спрямованості. Шоу Слінки на весілля або корпоратив, на дитяче день народження або відкриття магазину. Також можливі більш складні програми на фестивалях і концертних заходах. Будь-яке торжество хочеться організувати таким чином, щоб воно стало феєричним і незабутнім. У наш час здивувати людей складно і стандартна програма не завжди може впоратися з поставленими цілями. Разом з тим, оригінальний жанр, який практикується на демонструванні надможливостей, справляється із завданням.

Оригінальна знахідка

Людина пружина – актор в особливій одязі, створює виняткове трансформер шоу. Це завжди забавний пункт, прикрашає будь-яке свято, особливо, коли глядачі – любителі блискучих вистав. Актор блискавично стає бажаним гостем на будь-якій вечірці. Незвичайне позаземне істота, що перевищує людський зріст, може мати самий неймовірний вид. Видовище модне і бажане на дитячих виставах, вечірках, весіллях та інших заходах.

На свято для дитини

Коли дорослі організовують захід для дітей, хочуть, щоб воно було фантастичним, веселим і незабутнім. Стандартні програми навряд чи захопить, особливо підлітків шкільного віку. Але неймовірні перевтілення людини пружини здатні вразити уяву дитини і дорослого. Дивитися на людину пружину завжди весело. Зачаровує актор танцює під музику, що особливо радує маленьких глядачів. На очах у дітей яскравий і динамічний актор трансформується в силача, слона або просто забавно танцює. Загадкова істота збирає бурхливі оплески захоплених глядачів, стає центральним елементом ранку. Slinki show на дитячому святі в серцях маленьких глядачів залишає феєрверк позитивних емоцій і радісних почуттів. Позитивні враження гарантовані всім. Яскраве видовище відрізняється екстравагантним виглядом і відмовою від традиційних стереотипів, що обов’язково сподобається підліткам. Нестандартна поведінка за духом близько сучасної молоді, а, отже, успіх заходу гарантований.

Родзинка корпоративної вечірки

Гігантська пружина може переміщатися по всьому залу, проробляючи запаморочливі трюки. Глядачі будуть в абсолютному захваті. Шоу-номер трансформер передбачає різні перевтілення, що призводять аудиторію в шок. Дивлячись на виступ райдужної пружини, складно припустити, що це робота однієї людини. Масштаб захоплюючого видовища замислюватися про що-небудь просто не залишає часу. Увага глядачів приковується до довгастого квітчастій суті, виробляли цікаві трюки. Усміхнені здивовані погляди, широко відкриття очі і обговорення побаченого супроводжують весь виступ.

Шоу человек пружина
Шоу слінкі

Як замовити послугу?

Компанія Equilibrim вже практично п’ять років займається організацією артистів різних жанрів, при цьому не є посередником між актором і замовником, а пропонує виступи власних артистів. Офіс компанії в Києві, але організовуються гастролі по всій Україні і за кордоном. Костюм людини-пружини є скріпленими між собою кільцями, всередині яких знаходиться артист, спеціально підготовлений для роботи з пружиною. Тільки професіонал може дозволити собі виробляти різні видовищні та смішні номери. Трансформер шоу в Києві, як і всюди, не має вікових категорій, воно цікаво дорослим і дітям, а тому може замовлятися для заходів різного формату.

Фахівці театру Equilibrim грамотно підбирають музичний супровід і спецефекти. В результаті пружина стає гармонійним елементом тематичного шоу. Послуги замовляють організатори заходів, керівники фірм, приватні особи.

Особливість Слінки шоу в тому, що актор не тільки розважає публіку, але веде активну роботу з усім залом, залучаючи глядачів. Свято стає більш веселим. Описати дію словами складно, його потрібно побачити. Трансформер шоу в Одесі та інших регіонах України, а також за кордоном стає яскравим моментом презентації, різного роду відкриття або представлення нового торгово-розважального центру. Актуальними номера на день міста, приватних вечірках і різних розважальних програмах.

Шоу пружина
Шоу пружина

Унікальна программа

Особлівість Слінкі шоу в тому, что актор НЕ только розважає публіку, но веде активну роботу з усім залом, залучаючі глядачів. Свято становится більш веселим. Описати дію словами складно, его нужно Побачити. Трансформер шоу в Одесі та других регіонах України, а такоже за кордоном становится Яскрава моментом Презентації, різного роду Відкриття або представлення нового торгово-розважального центру. Актуальними номера на день міста, приватних вечірках и різніх розважальних програмах.

Людина пружина в Києві і по всіх інших великим і маленьким містам України радує глядачів, на рівень піднімає їм настрій. Крім основного виступу, коли глядачам абсолютно незрозуміло, де знаходяться голова і ноги людини, артист може рухатися відповідно до тактом музики, паралельно танцюючи разом з гостями. З невгамовним істотою відбувається маса перевтілень, порахувати які неможливо. З кожним наступним трюком гості починають намагатися вгадувати кількість людей всередині.

Виступи людини пружини в Дніпропетровську і інших населених пунктах дарує гарний настрій і нескінченний позитив. Особливість номеру – просторовий фактор. Природно, артистові простіше розгулятися на великому майданчику, але, при необхідності, він втіснется навіть в скромні апартаменти. Від тісного контакту глядач отримає ще більше задоволення. Про такий подарунок можна тільки мріяти.

Непідробний захват викликає момент, коли пружина, сприймається як величезне чудовисько, підкрадається непомітно до кого-небудь з гостей і накриває однієї з кінцівок. Ефект поглинання людини не залишає байдужих, а вже через кілька секунд на радість всім бранець з’являється живим, здоровим і здивованим.

Человек дерево
Слінкі дерево
Человек пружина
Людина пружина
Дракон
Дракон
Слинки пружинка
Слінки пружина
Длинно рук
Довгорук
Шоу трансформер
Шоу трансформер
Человек пружинка на талантах
Людина пружина на талантахHuman slinky with snake

human slinky
Слінкі пружинки
http://www.dailymotion.com/embed/video/x7vzsba

Номер дуже видовищний, вважається одним з найбільш затребуваних і популярних. Такий подарунок зробить свято незабутнім. Гарантія якості театру оригінального жанру Equilibrium. Ми даруємо радість і веселощі. Чудове, незабутнє шоу Трансформер, шоу пружина, шоу Слінки для дітей і дорослих.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 голосов, в среднем: 5,00 из 5)
Loading...
Call Now Button //]]>