Стрибуни (Джампери)

Джамперы или бокеры
djamper

Джампери це пристрої одягаються на ноги збільшують фізичні можливості людини, розвивають швидкість до 40 км. в годину і стрибки в висоту до 2,5 метрів.

Замовити джамперів на виступ в Києві можливо за контактними номерами телефонів. Зазвичай замовлення проводиться на 2-3 години, або виступами у формі акробатичних номерів, а також анімації з іншими артистами.

Наші Бокери працювали в Європі і Азії, брали участь в ряді шоу і змагань, мають високу кваліфікацію і широкий спектр трюків. Ми використовуємо кращу захисну екіпіровку і кращі німецькі Джамп, що зводить нанівець ризик травматизму артиста або публіки.

У наших номерах ми використовуємо широкі можливості Джамп, вогненний реквізит (Пій, Стафф), дим, акробатичні трюки, акторська майстерність, і добірку костюмів. Також існує можливість створення костюма персонально під бажання і можливості замовника якісно і в строк.

Історія бокінгом

Назва бокінгом або Джамперінг (сленг) йде від творця Джамп австрійського винахідника Олександра Бока в 2004 році запатентована свій винахід, за патентом назву проходило як “спеціальний тренажер для бека і стрибків”. Джампери складаються з металевої конструкції, углеволоконного пружини і кріплень на ступнях і гомілки.
Перше серійне виробництво стартувало в Південній Кореї, потім в Китаї, а вже після цього почали випускати німецькі та австрійські Джамп, звичайно істотно відрізняються за якістю і ціною від їх азіатських родичів. В пост радянський простір Джамперінг увійшло недавно, а на території України практично не розвинений.


Культура і спорт

Прийнято вважати Джамперінг екстрим спортом для підлітків або молоді, але ж сам винахід зовсім молоде, я вважаю що в майбутньому, років через 40 ми побачимо дідусів і бабусь повз пробігають на джампери. Заняття, а саме біг і стрибки відмінно зміцнюють тіло, все групи м’язів, покращують серцевий ритм, і сприяють втраті ваги.

Каскадери – джампери будуть радувати вас, в будь-якій обстановці наповнюючи оточуючих поглядом в світ технологій майбутнього, що збільшують можливості людини до недосяжних раніше висот

skyraner
prigun
djamper_sem
djamper
prigun
ulitka_kot
Dgamper_bet-and-cat
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 голосов, в среднем: 5,00 из 5)
Loading...
Call Now Button //]]>