Театр Тіней 5fingers

Театр теней - Страус.
5fingers

Театр тіней – це візуальне мистецтво, оригінальний жанр. Артисти театру за допомогою своїх вмінь та з використанням спеціального освітлення падаючого на тканину, моделюють фігури а також цілі історії у формі тіні.

Замовити театр тіні в Києві або запросити на гастролі в будь-яке місто України ви можете за контактними номерами телефону, а також e-mail.

Театр тіні 5fingers готовий запропонувати ряд класичних номерів, або можливість створити ексклюзивний номер персонально під ваш захід, будь-якої тематики або спрямованості. Час виступу театру на сцені 5-10 хвилин, або 45 хв., Для великих сцен.

У наших виступах ми використовуємо спеціальне обладнання, кращі костюми і реквізит, спеціальну графіку, яка особливо ефективна для брендованих шоу.

Колектив театру тіні 5fingers це справжні артисти, за спиною у яких досвід роботи в театрах Туреччини, Німеччини, Китаю, Кореї, США. До складу колективу входять: акробати, танцюристи і артисти оригінального жанру, об’єднавши навички артистів в театрі тіней 5fingers, замовник отримає, незабутнє, феєричне шоу.

Запросити театр тіні, можливо, на будь-який захід, як для дітей, так і для дорослих, повторюся, ми зможемо створити шоу спеціально для вас або ваших гостей на будь-яку тему. Але, звичайно ж, є вимоги без яких ми не зможемо працювати, нам потрібна темрява, на жаль, працювати під сонцем або в незатемненном приміщенні неможливо в театрі тіні.

Kafe

Найбільше задоволення людина відчуває від того, що радувало його в дитинстві. Так уже влаштована людина, що особливий відгук у його душі знаходить щось добре відоме йому, то в чому він сам брав участь, але по-новому, незвично подана. Напевно, коли ви були маленькими, грали з власною тінню, робили з пальців козу, гавкаючий собаку і літаючих голубів. Співробітники нашого івент-агентва «Еквілібріум» пішли набагато далі і створили цілий театр тіней. Вони доводять, що це справжнє мистецтво, і ви можете до нього долучитися, замовивши цей виступ в нашій компанії.

Незвичайний театр, який може виступити в будь-якій точці країни

Напевно, не варто детально описувати, що представляє собою театр тіней, Київ досить добре знайомий з цим видом мистецтва. Що не заважає кожен раз йому дивуватися, дивлячись на концерти театру. До речі, цим акторам аплодували в багатьох країнах світу. Вони виступали в Китаї, Туреччині, Німеччині, США, Кореї. Насолодитися творчістю цих талановитих людей можна в будь-якій точці України. Незважаючи на те, що наш головний офіс знаходиться в Києві, ми доступні дійсно для всіх, так як працюємо також на виїзді. Ви можете замовити театр тіней на корпоратив, весілля, День народження, ювілей і будь-який інший захід, як в столиці, так і в будь-якому населеному пункті країни.

Мистецтво тіні стало доступним для всіх жителів України

Виїзний театр тіней працює для всіх і всюди. Єдине чого ми потребуємо, так це в темному приміщенні. Все інше для подання у нас є, і ми можемо доставити свій реквізит в будь-яку точку країни, ми використовуємо обладнання, яке дозволяє створювати фантастичний театр тіней. Київ не раз насолоджувався цим дійством, але, звичайно ж, більше означають не прекрасні костюми, якісне обладнання та навіть не спеціальна графіка, а талант наших виконавців – танцюристів, акторів оригінального жанру, акробатів. Їх спільна робота дає просто приголомшливий результат. Можна з упевненістю сказати, що це чи не найоригінальніший театр тіней в Києві.

У нас можна замовити найрізноманітніші шоу з тінями

Giraf

Коли ви вирішите театр тіней Київ замовити, то вам доведеться вибрати, який саме уявлення ви бажаєте побачити. В репертуарі є «обкатані» номери. Їх вже представляли, деякі з них користуються величезною популярністю і тому показувалися десятки разів. Їх бачили і в нашій країні і за кордоном, всюди вони викликали захоплення і непідробний інтерес. Ви можете замовити ці перевірені номера, але ми можемо розробити для вас ексклюзивний номер.

Наприклад, якщо ви хочете театр тіней замовити на весілля, то цілком доречним буде показати історію кохання молодят. Ми можемо її уявити, художньо обробивши. Цей подарунок буде носити дуже індивідуальний характер, тому запам’ятається і сподобається. Театр тіней для дітей може бути дуже різним. Подання в такому випадком може носити, як суто розважальний, так і виховний характер. Звичайно ж, в такому вигляді можна представити будь-яку казку і це буде дуже цікаво.

Театр тіней на Новий рік – дуже популярна послуга, тому в цьому випадку можна також замовити, як вже існуючі номери, так і створити шоу спеціально за конкретним замовленням. Індивідуальний підхід до кожного клієнта ми можемо гарантувати. Саме це дозволяє нам виконувати свою роботу так, щоб замовники залишалися задоволеними і все отримували задоволення від шоу. Це дуже важливо, тому ми ретельно опрацьовуємо всі етапи підготовки до проведення заходу, клієнти можуть контролювати хід підготовки на будь-якому етапі. Ми завжди знаходимося на зв’язку.

Художня цінність виступів

На великій сцені нашого театру може виступати протягом 45 хвилин. У нас є подання такої тривалості. Такі виступи найчастіше використовуються на масштабних заходах, наприклад, на святкуваннях Дня міста і подібних. Більшість наших виступів відбуваються на невеликих сценах і тривають 5-10 хвилин. Цього часу достатньо для того, щоб показати глядачам змістовні історії, які можуть пробуджувати в них найрізноманітніші емоції: здивування, захоплення, радість, смуток, веселощі, задума.

Є номери, які у глядачів викликають сльози, і цей момент катарсису очищає їх і дарує світлий настрій на тривалий час після самого уявлення. З повною самовіддачею працює наш театр тіней, виступ – для нас свято, і це прекрасно відчувають глядачі. Ви можете самі побачити, які уявлення дає наш театр тіней, ціна нашої роботи цілком доступна. Це дозволить вам особисто переконатися в художню цінність наших робіт і, звичайно ж, отримати задоволення.

Особливості роботи з нами

Театр функціонує в нашій компанії, будучи її складовою частиною. Ми надаємо свої послуги безпосередньо, без посередників. Це дозволяє нашим клієнтам не витрачати зайві кошти за непотрібне перенаправлення. Ви просто замовляєте номер і отримуєте його у виконанні наших співробітників. Це добре відбивається на якості роботи, адже ми самі відповідаємо за себе.

Для того щоб замовити театр тіней (Київ), сайт нашої компанії виклав для цього необхідну інформацію. Ви можете знайти номери телефонів, за якими можна зателефонувати і адресу електронної пошти, на яку можна відправити лист. Це дозволить з’ясувати всі деталі майбутнього замовлення, дізнатися на театр тіней в Києві ціни і все, що вас цікавить.

Вигідно те, що в нашій компанії можна замовити не просто один номер, ми також можемо підготувати для своїх клієнтів все свято повністю. У нас працюють дуже талановиті актори і художники, провідні і навіть спортсмени, які допомагають влаштовувати незабутні свята. Чималий досвід роботи дозволяє організовувати і проводити заходи в найкращому вигляді. Ви можете переконатися в цьому самостійно, якщо замовите наші послуги. На сайті є їх великий перелік, а, зателефонувавши, можна дізнатися про них ще більш докладно.

Begemot
Rusalka
Krokodil
Kafe
Giraf
Slon
Straus
Dogd
Zebra
Lebedi
Shar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 голосов, в среднем: 5,00 из 5)
Loading...
Call Now Button //]]>