Ходулісти в Києві

Ходулисты в светодиодных костюмах

Ходулісти на святі – це артисти розважають публіку за допомогою ходуль закріплених на ногах, які збільшують зріст людини до 3-4 метрів.

У нашому арсеналі є безліч яскравих костюмів, починаючи від новорічних костюмів і закінчуючи весільними нарядами. Замовте велетнів, отримаєте професіоналів з кращими костюмами. Артисти на ходулях під час проведення свята жонглюють або проводять майстер клас з жонглювання (м’ячики, булави, пої). Ходулісти – це веселі, пустотливі хлопці, що дарують радість вам і вашим близьким.

Замовлення послуг і детальна інформація за телефоном: +38 (063) 700 93 29

Ходулісти без посередників

Ефект несподіванки при вигляді велетнів викликає позитивну емоцію. Корпоратив, весілля, відкриття, день народження і будь-який інший свято буде наповнений щастям і радістю. Замовити артистів на ходулях в Києві можна за контактними телефонами.

В середньому ходулістів замовляють на 2-3 години, але в нашій практиці є багато прикладом коли ми працювали понад п’ять годин за добу. Це весела, робота яка приносить тільки задоволення і приємні емоції.
Важливо, тут ви замовте ходулістів безпосередньо і не будете переплачувати посередникам.

Ходулісти на весілля

Відмінний вибір, якщо ви хочете здивувати своїх гостей і порадувати близьких. Ходулісти можуть бути живою аркою, зустрічати гостей або гуляти створюючи атмосферу вашого свята. Обсипати пелюстками троянд – один з найкрасивіших звичаїв. Також брати участь у древньому обряді випускаємо білих голубів – символ вічної любові і відданості. Підривання пневмопушек і феєрверків, безпечних навіть в приміщеннях. І багато іншого.

У вашому розпорядженні велика база костюмів, на будь-який смак і колір (Ангели, Фраки, Скоморохи, Азіатські, Мексиканські, Українські, Гангстерські, Новорічні, Страшні на Хеллоуїн, Тварини, Піратські, Ковбойские, Персонажі з Аліси в країні чудес). Також існує послуга, пошити костюм персонально для вашого свята.

Ходулісти на дитяче свято

Чи не залишимо байдужим вашої дитини. Щастя коли твій малюк посміхається, а ми можемо подарувати вашій дитині посмішку. А що як не веселі велетні скрасять свято вашому чаду. Артисти на ходулях не перший рік працюють для вас і ваших дітей, завжди зможуть порадувати, незалежно від проведеного заходу. Корпоративи, дні народження, ювілей, весілля, дитячі свята, хрестини, випускний, ранок, новий рік, презентація, ярмарок, відкриття, міжнародні дні та свята, дні професій, дні міст, Національні Дні і Дні Країн, наші велетні всюди будуть доречні.

Ходулісти – жонглери. За бажанням клієнта ходулісти можуть жонглювати на ходулях, що підсилює ефект феєричності відбувається, що дозволяє залучити публіку, а в деяких випадках провести спробувати самому і отримати правильну пораду з жонглювання на ходулях. У наших виступах ми використовуємо: булави, м’ячики, кільця, пої, стаф, прапори.
Ходулісти з вогнем. Для яскравих, запальних вечірок проходять на свіжому повітрі, надається послуга Ходулісти-фаєрщики, який супроводжує своє виступу вогненним реквізитом Пій або стафф (вогняна палиця), факел.
Ходулісти з прапором. Дієвий метод залучення людей до потрібних вам місця, замовником створюється прапор або банер з символікою або ми це робимо самі, а ходулісти ходять розмахуючи прапором або підтримуючи банер.
Ходулісти з моделюючими кульками. Спеціальні моделюють кульки в руках у професіонала а також велетня перетворюються в меч, собачку, мишку, квіточку, рибку, лебедя і т.д. Цей вид відмінно підходить для дитячих свят, та інших заходів з дітьми або тими хто любить принести додому подарунок, зроблений ВЕЛИКИМ, добрим велетнем.

Гуляння молоді або відзначається особиста подія, ходулісти, які над натовпом піднімаються на кілька метрів, прикрасять весела подія, зроблять його казковим і карнавальним.

Шоу велетнів театр на ходулях?

Велетні театру Equilibrim виступають у всіх містах України. У Києві знаходиться головний офіс, куди ви можете заглянути в будь-який день. Маленькі селища, мегаполіси зустрічають артистів широкими обіймами. Театр на ходулях урізноманітнює святкування з нагоди дня міста, внесуть родзинку в приватну вечірку, створять свою розважальну програму для запрошених людей.

Незважаючи на те, що часто працюють ходулісти в Києві, ціна на подання до інших містах залишається прийнятною для будь-якого замовника. Трапляються часті виїзди за кордон. Компанія безпосередньо працює з артистами і клієнтами. Ми розуміємо, що кожен захід індивідуально, тому розробляємо унікальну веселу програму.

Наввипередки з Ходулісти люблять ганяти малюки. Вони з широко відкритими очима спостерігають за їх умінням жонглювати різної атрибутикою, виконувати складні і прості трюки. Артисти на триметровій висоті в яскравих костюмах заслуговують на звання центральних осіб свята. Смішити, розважати вміють ходулісти. Ціна в Києві на послуги театру найнижча. Оригінальний жанр зацікавить сучасних розпорядників свят і просто люблячих батьків.

Цікавий факт

Витоки ходіння на ходулях сягають глибокої давнини. Ходіння на ходулях було одним з кращих розваг на Русі. Використовувалися в Америці для подолання малих або неглибоких річок. У Бірмі вчили дітей вже з п’яти років ходити на ходулях, що в майбутньому рятувало їм життя, під час паводків.

Вони широко використовувалися і у Франції для подолання болотистій місцевості і були єдиним на той час способом дістатися до сусіднього поселення або сусідові.

В середні XIX століття в місті Намюр пройшли змагання на ходулях між двома сторонами міста, на які поділися жителі; поєдинок відбувався на величезному просторі біля ратуші, а правила полягали в тому, що противники намагалися збити один одного б’ючи ходулях про ходулях.

В Індії з давніх-давен використовувалися ходулі для святкування весілля. Так як на всіх жителів села ні завжди вистачало коней, а прийти на весілля з конем був знак поваги, індуси використовують ходулі і ляльки коней з пап’є-маше і тканини, які прикріплені до себе, і починають танцювати танцюючи супроводжують нареченого і наречену.

У Києві ходулісти і по нині радують малих і великих, приносячи свято і веселощі в житті людей.

Замовити артистів на ходулях в Києві, Одесі, Дніпрі, Вінниці, Львові, Харкові ви можете перейшовши на вкладку контакти.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (11 голосов, в среднем: 4,82 из 5)
Loading...
Call Now Button //]]>