Шоу Китайські маски (Сичуань)

Шоу на Китайський новий рік в Києві і Україні.

Традиційний номер в Китаї. Популярно використовується для святкування Китайського Нового Року, тематичних вечірках. У загортають танці майстер миттєво перед Вашим особою змінює маски. Номер з елементами магії, проковтування меча.Перемена масок – це справжній трюк в традиційному китайському театрі. Таким чином, відображається зміна настрою героя. Коли в серці героя паніка змінюється люттю, актор повинен в лічені секунди поміняти маску. Цей трюк завжди викликає захват у глядачів. Зміна масок найчастіше використовується в сичуаньської театрі. В опері актор повинен швидко міняти маски з кожним поворотом, що виходить лише в результаті тривалих тренувань. Іноді використовують кілька шарів масок, які зриваються один за іншим.
Китайські маски є невід’ємною частини всесвітнього мистецтва. Перші маски з’явилися в Китаї при династії Шан і Чжоу, тобто близько 3500 років тому. Вони були найважливішим елементом китайського шаманізму. Служіння божеству, рятувати від чуми, включало танці та співи заклинателів, які були немислимі без масок. Навіть в наш час національні меншини під час проведення релігійних ритуалів, весіль і похоронів надягають маски.
Запросити артиста який виконає традиційне китайське шоу на Китайський новий рік ви можете за контактними номерами телефоном.

Шоу на Китайський новий рік в Києві і Україні.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 голосов, в среднем: 5,00 из 5)
Loading...
Call Now Button //]]>