Cаксофоніст

Саксофоніст – артист, музикант використовує для виступу музичний інструмент саксофон. Саксофон – інструмент духовий тростинові, розроблений в 1842 році бельгійським майстром Адольфом Саксом. Інструмент використовується як в складі бенду, а також для сольних виступів. В широких масах відомий як джазовий інструмент.

Живий звук саксофона прикрасить Ваше свято !! Професійний саксофоніст з досвідом роботи більше 15-ти років по Україні та за її межами на заходах різного формата.В репертуарі:

  • обробка сучасних, популярних мелодій;
  • золоті джазові хіти;
  • фонова музика;
  • також можливий попереднє замовлення мелодій за Вашим смаком

Замовити саксофоніста в Києві на свято ви можете за контактними номерами телефонів.

Ви можете замовити виступ артиста для виконання конкретної композиції, для сольного виступу або в складі групи, на 5 хвилин або на годину або навіть більше, наприклад для потдержанія стилю весілля або корпоративу. Також часто запрошують музиканта на презентації, виставки всі можливі виступи, корпоративи концерти.

На підтвердження високого рівня артиста ви можете прослухати в відео приведення в відео. Музикант виконує будь-який репертуар, замовник може скласти список композицій з урахуванням будь-яких музикальні побажань.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 голосов, в среднем: 5,00 из 5)
Loading...
Call Now Button //]]>