Iлюзіоністи

Ілюзіоніст – артист оригінального жанру, виконуючий шоу Руша уявлення про фізичні закони, що з боку глядачів є неможливим або чарами, використовує спритність рук, і спеціальний реквізит.

Замовити Ілюзіоніста (фокусника) в Києві ви можете за контактними номерами телефонів.

Артиста жанру ілюзія запрошують на різного роду події. Це може бути весілля або святкування різного роду річниць, концертна програма, день народження, корпоратив. Ілюзія завжди вражає розуми глядачів, які хочуть відповісти собі на головне питання: “ЯК У НЬОГО ЦЕ ВИХОДИТЬ?”
У розпорядженні артиста нескінченну кількість номером і окремих трюків, шоу може тривати від 10 хв. і до декількох годин, все залежить від бажання клієнта, що він хоче побачити.

Ілюзія походить від французького слова “illusionner” – “вводити в оману”. Мистецтво ілюзії бере свій початок з давніх часів коли різного роду шамани і релігійні лідери вводили в оману людей по засобом застосування магії для контролю племені, що вводило бачили ілюзію в благоговійний трепет перед мудрими.

Як циркове мистецтво ілюзія народилася в середні століття в Європі, на ярмарках, з’являються фокусники, шулери (карткові фокуси). Іноді їх приймали за слуг нечистого і спалювали на вогнищах. Але ми живемо в цивілізованому суспільстві, де артист ілюзіоніст-фокусник завжди може прийти до вас і порадувати чудовим шоу, яке запам’ятається вам на все життя.

Напевно кожен чув ім’я великих ілюзіоністів Гаррі Гудіні, Динамо, Девід Копперфільд, Динамо

Шоу Іллюзіоніста

Номер «Обмін тілами».

Номер  Quick Change або швидка зміна костюмів

Номера від Агати 10-15 хвилин

Ми працюємо по Києву і всьому світу. НЕМАЄ НІЧОГО неможливого коли до вас приходить ілюзіоніст.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 голосов, в среднем: 5,00 из 5)
Loading...
Call Now Button //]]>